Jsme mladý dynamický tým.Ctíme individuální přístup
a jedinečnost každé vzájemné spolupráce.

Navrhneme Vám optimální řešení Vaší nové webové prezentace ZDARMA. Vždy s ohledem na Váš rozpočet.
U nás neplatíte za nadbytečné lidské zdroje, nepotřebnou administraci a předraženou firemní značku.

Realizujeme CMS (redakční systémy), E-shopy, statické či dynamické javascript weby, Flash online/offline prezentace, interaktivní PDF formuláře. Samozřejmostí je integrace platebních systémů a databází.
Orientujeme se dlouhodobě v mediálním světě. Pomůžeme Vám s prezentací Vaší firmy (klubu, spolku, kapely, sdružení aj.), konkrétního produktu či balíku služeb.
Vymyslíme vkusné PROMO, nápadité slogany a navrhneme Vám pro jejich prezentaci odpovídající mediální kanály.

 

 

kostka17

Trocha historie...

Designservis.cz
je mladý dynamický tým, jehož mozek a srdce, dříve působící samostatně ve vodách freelance designu a programmingu, spojili své představy, knowhow, letité zkušenosti a začali tak společnými silami pružněji realizovat projekty corporátního stylu, (web)designu a programmingu.

Umět reagovat na vyvíjející se soukolí multimediálního trhu je naší prioritou. Držíme vysoký standard za reálné cenu, kdy zpracování samotné je vždy řešením na míru dle představ a konkrétních přání každého našeho klienta

Ctíme individuální přístup a jedinečnost každé vzájemné spolupráce. Jsme připraveni Vám poradit a nabídnout nové možnosti a kanály pro prezentaci Vaší firmy, klubu, spolku, kapely, sdružení, nebo konkrétního produktu, balíku služeb, stat. výsledků či samotných databází.

 

Najdete nás také nafacebook-ikona Facebooku

© 2008-2033 DESIGNSERVIS.cz :: Všechna práva vyhrazena.